ŽŪB “DELIKATESAS“ konkurencingumo didinimas Vakarų Europoje ir NVS rinkose

2015 m. rugsėjo 24 d. ŽŪB „Delikatesas“ baigė įgyvendinti projektą pavadinimu “ŽŪB “DELIKATESAS“ konkurencingumo didinimas Vakarų Europoje ir NVS rinkose”, iš dalies finansuotą Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis pagal priemonę „Naujos galimybės“. Įmonė į projekto įgyvendinimą pagal finansavimo sutartį turėjo investuoti iki 16.417,05 EUR nuosavų lėšų (neįskaitant PVM), o paramos suma turėjo siekti 24.625,58 EUR. Bendra 19 mėn. trukmės projekto vertė pagal sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūrą sudarė 41.042,63 EUR.

Projekto įgyvendinimo metu įmonė sudalyvavo tarptautinėse parodose Rusijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje ir Latvijoje. Dalyvaudama parodose ŽŪB „Delikatesas“ pristatė savo produkciją ir paslaugas, išplatino projekto metu parengtą rinkodaros medžiagos komplektą, kurio dėka buvo plačiau skleidžiama informacija apie įmonės veiklą ir ieškoma potencialių klientų bei tarptautinėse rinkose didintas įmonės žinomumas.

Tikimasi, kad aktyvus dalyvavimas tarptautinėse parodose dar labiau sustiprins įmonės esamas rinkos pozicijas, padidins esamų užsakymų skaičių, išplės verslo bendradarbiavimo galimybes tikslinėse užsienio rinkose.

Didžiuodamasis profesionalių technologų darbu bei gebėjimą atsižvelgti į vartotojų bei rinkos poreikius ŽŪB „Delikatesas” pristato naujieną: gaminių su Elniena liniją visai šeimai, kurią sudaro Virtos Elnienos dešrelės, Virta Elnienos dešra bei Šalto rūkymo Elnienos dešra.

Laukiniai gyvūnai yra judresni, daugiau bėgioja, tad jų mėsa ne tokia kaloringa ir riebi kaip naminių gyvūnų, tačiau nepaprastai skani ir maistinga. Joje mažiau cholesterolio, gausu vitaminų ir žymiai daugiau baltymų. Žvėrienos skonis – specifinis ir ryškus, spalva – tamsi, tekstūra – tvirta.

Parodoje „Agrobalt 2014“ Šalto rūkymo Elnienos dešra įvertinta aukščiausiu apdovanojimu – aukso medaliu.

Vasario 10-14 dienomis kompanija „Delikatesas“ dalyvavo tarptautinėje maisto pramonės, gėrimų bei žaliavos gamybai parodoje „Prodexpo 2014“ Maskvoje.Paroda rengiama jau 21-ąjį kartą.

Dalyvavimas parodoje yra dalinai finansuojamas ES remiamo projekto „Konkurencingumo didinimas Vakarų Europos ir NVS rinkose“ lėšomis. Parodos metu buvo vykdomi susitikimai su esamais Rusijos, Baltarusijos partneriais bei Europos šalių pirkėjais, buvo aptartas praėjusių metų bendradarbiavimas,sekančių metų prognozės, pristatyti nauji gaminiai, išdalinti įmonės katalogai. Su potencialiais klientais aptartos galimos bendradarbiavimo sąlygos, gamybos galimybės, apsikeista kontaktiniais duomenimis.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra B3WvCiarRrhP3S-DyzJ4kGEB0--PbDVaxidrzM7R1kUpca_4T4g2lJdbazPYMYQRIx8VYx7a8sKDQ4oxdibWhyz37-ms0M0GAk8JbhP7DsQrsW1_Dh0Wl9dRTofnqVcw5JBCTkHh

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top