Pristatome vytintas Krivio virveles – „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalio laimėtoją!

Didžiuojames, kad ŽŪB „Delikatesas“ gaminamos Krivio virvelės, vytintos 2018 metais atitiko visus keliamus auškčiausius reikalavimus ir konkurse „Lietuvos metų gaminys“ pelnė AUKSO medalį!

Prekės pavadinimas, tikėtina, atspindi sudėtus lūkesčius ir įpareigoja. KRIVIS, pasak legendos šventos ugnies saugotojas, svarbiausių žmogaus gyvenimo apeigų vadovas, bendruomenės vadas, sukviečiantis žmones į krivūlę.

KRIVIO virvelės vytintos

Bendrovės „Delikatesas“ sukurta gaminių linija KRIVIS – ilgų metų darbas ir geriausias kūrinys, skirtas lietuviškos prekės prezentacijai. KRIVIO vardas siekia seniausius rašytinius šaltinius, buvo svarbus baltų kultūrai ir mitologijai, kur pasak vienos legendos, krivis Lizdeika kunigaikščiui Gediminui išaiškino lemtingąjį sapną apie Geležinį vilką…

Šios paralelės nuveda gilyn istorijos takais į praeitį, kuomet senovės lietuviai buvo puikūs mėsos gaminimo meistrai. Apibendrinta ilgametė patirtis, derinant naujausias technologijas, gamybos procesą paverčia kūryba, tačiau verčia neatsisakyti tradicijų, kitaip bus prarastas delikateso skoninis identitetas.

Šiandien, Norime pristatyti visai kitokį, modernų, šiuolaikišką – KRIVĮ. Tai produktas skirtas pasimėgavimui keliaujant, leidžiant laisvalaikį šeimos ar draugų rate. Išskirtiniu gaminimo būdu, priedais bei prieskoniais, išsiskiriantis gaminys tik primena patogiai susuktą „virvelę” kurią, manome, naudojo didysis KRIVIS – Krivaitis.

Virvelės gaminamos iš ypač kruopščiai atrinktos kiaulienos ir tik kruopštaus darbo dėka, užkalbant kuriamą produktą geriausiomis mintimis, vytinamas gaminys įgauna patrauklią gintarinę spalvą.

Proceso pabaigoje, išgaunamas nepaprastas aromatas puikiai derantis prie patrauklios išvaizdos. Tai Krivių – Krivaičio vardo vertos VIRVELĖS. Viliamės, kad kiekvienas skanaudamas mėgautusi pats ir pavaišintų draugus bei giminaičius.

Atida pradinei žaliavai ir nuoširdus darbas – puikus kolektyvinio darbo rezultatas, kurio pageidauja vis reiklesnis ir reiklesnis klientas. KRIVIO produktų linija patenkins išrankiausią pirkėją, nes joje puikiai dera ilgametė patirtis, unikali receptūra bei paslaptingi krivių kerai.

Paragaukite ir Jūs tikrai nenusivilsite….

ŽŪB „Delikatesas“
Scroll to Top