Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ SKONIO KALVĖS Šaltai rūkyta kiaulienos nugarinė pelnė AUKSO medalį!

Spalį „Žalgirio arenoje“ praūžė vienas laukiamiausių Lietuvos gamintojų renginių „Rinkis prekę lietuvišką 2019“, kuriame buvo organizuojamas iš anksto paskelbtas „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ pristatomų produktų konkursas dėl geriausiųjų vardo. Produktus atidžiai vertino įvairių valstybinių ir privačių institucijų, asociacijų vadovai, ekspertai, buvo atsižvelgiama ne tik į produkto prekinę išvaizdą ar dizainą, bet ir produkto vertę, sudėtį bei technologinius ypatumus. Didžiuojames, jog atitikusi visus standartus, aukso medalį pelnė SKONIO KALVĖS Šaltai rūkyta kiaulienos nugarinė!

ŽŪB Delikatesas pirmininkas Ričardas Milkintis (centre) priima apdovanojimą

Tikriausiai Lietuvoje nėra tokios mėsos perdirbimo įmonės, kurios asortimente nerastumėte gaminių iš karštai ar šaltai rūkytos kiaulienos nugarines. Tačiau galime užtikrinti, jog tokios gardžios, kaip SKONIO KALVIO kiaulienos nugarinės, vargu, ar galėtume laisvai nusipirkti.

Šis gaminys pagamintas be pridėtinių maisto priedų, žymimų E raide, iš kruopščiai atrinktos ir apipjaustytos nugarinės, pagardintos juodaisiais pipirais, kmynais, druska bei aitriąja paprika, brandinta runkelių bei morkų ekstrakte, išrūkyta tikru alksnio dūmu… Šiam produktui, surištam špagatu bei pabarstytam skaldytais pipirais, vargu, ar kas nors galėtų atsispirti.  

Mes didžiuojamės savo gaminiais, kurie skirti ir dovanojimui, ir vaišių stalui. Ragaukite ir tikrai nenusivilsite!

Scroll to Top