divider-free-img-1.png

Susipažinkime

Apie Mus.

Jeigu paklaustumėte, ko reikia, norint pagaminti nepamirštamo skonio delikatesą, atsakytumėme, jog būtina suburti kvalifikuotus specialistus bei gamybos procese naudoti tik aukščiausios kokybės produktus. Be to, privaloma nuosekliai remtis tik išskirtiniais receptais. Tiesa, ir to dar nepakanka! Be viso to taip pat reikia ir tam tikrų „prieskonių“: ilgametės patirties, veiklos tradicijų ir svarbiausia – meilės savo darbui. Manome, kad reikia ne tiek ir daug. Kai dirbi su meile, remiesi senomis, garbingomis tradicijomis ir viską atlieki sąžiningai, besilaikydamas profesinės etikos standartų, daug laiko pasiekti aukščiausios kokybės rezultatą netrunka.

Įmonės misija.

Aukščiausios kokybės mėsos produktų gamyba, siekiant puoselėti ilgametes tradicijas.
Pirkėjui siūlome tik aukščiausios kokybės produktus, užtikrindami puikų kokybės ir kainos santykį. Siekiame, kad produktas būtų pagamintas tik iš aukščiausios kokybės žaliavų ir prieskonių.

ŽŪB „Delikatesas“

Konkurse „Lietuvos metų gaminys“ „Delikatesas“ nuolat pelno aukščiausius apdovanojimus.

Aukščiausios kokybės mėsos produktų gamybos ŽŪB „Delikatesas“ – viena iš seniausių mėsos perdirbimo įmonių Šiaurės Lietuvoje. Joniškio kraštas, kuriame įsikūręs „Delikatesas“, nuo seno garsėja mėsos perdirbimo tradicijomis. Rašytiniuose šaltiniuose minima, kad mėsos perdirbimo cechas Joniškyje veikia nuo 1937 metų. Įmonės pavadinimas laikui bėgant keitėsi, tačiau pagrindinė veikla išliko ta pati. Dauguma mūsų asortimente esančių produktų gaminami pagal ilgai ir rūpestingai kurtas unikalias receptūras, kurias puoselėja ilgamečiai mūsų įmonės darbuotojai. Būtent jie yra ta grandinės dalis, be kurios neįsivaizduojamas galutinis rezultatas.

Nuo įmonės įkūrimo darbuotojų skaičius proporcingai didėjo. Šiandien įmonėje dirba 217 darbuotojų, kurių atsidavimas, kvalifikacija, ilgas ir kruopštus darbas – galutinės produkto kokybės garantas.

Nuo senų laikų, įmonė išsiskiria pastangomis išlaikyti ypač glaudų ryšį su pirkėjais ir žaliavų tiekėjais. Tokiu būdu ne tik užtikrinama produktų kokybė, bet ir patenkinami sparčiai kintantys pirkėjų norai. Betarpiškai bendraudami su savo klientais, šiandien puikiai suprantame, ko Jiems reikės rytoj.

Sparčiai augant greitam vartojimui, kai vartotojas nebenori gaišti bereikalingo laiko virtuvėje, įmonė investavo į pačią inovatyviausią įrangą – galingiausią Baltijos šalyse pjaustyklę, kuri skirta įvairių mėsos gaminių, skirtingo diametro dešrų efektyviam pjaustymui ir išskirstymui prieš pakavimą. Jos našumas: nuo 130kg/h iki 700kg/h įvairių supjaustytų griežinėliais gaminių.

Šiandien „Delikateso“ gaminių asortimentas yra itin gausus. Dauguma produktų gaminami iš aukštos kokybės šviežios žaliavos. Vartotojams siūlome įvairių gaminių tiek iš įprastinių mėsos rūšių, tiek iš elnienos. Svarbus gaminių išskirtinumas – natūralūs prieskoniai ir priedai. Į savo gaminius nededame jokių neleistinų medžiagų ir siekiame produktus gaminti naudodami tik natūralius priedus. Ilgus metus dirbdama kruopščiai ir kantriai, ŽŪB „Delikatesas“ pelnė daugybės vartotojų pripažinimą bei pasitikėjimą. Įmonė nuolat aktyviai dalyvauja ES organizuojamose parodose bei produktų pristatymuose.

Šiandien „Delikateso“ delikatesai puikiai žinomi vartotojų ne tik Lietuvoje bet ir Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje bei Latvijoje.

Bendravimo politika.

Nuo senų laikų mūsų įmonė išsiskiria pastangomis išlaikyti ypač glaudų ryšį su pirkėjais ir žaliavų tiekėjais. Tokiu būdu ne tik užtikriname produktų kokybę, bet ir patenkiname kintančius pirkėjų norus. Betarpiškai bendraudami su Jumis šiandien, mes norime žinoti, ko Jums reikės rytoj.

Tikslas.

Unikalių produktų technologijų ir receptūrų puoselėjimas. Siekiant, kad kiekvienas gaminys taptų tikru rankų darbo šedevru ir išsiskirtų iš kitų mėsos gaminių savo išvaizda, skoniu, kokybe bei aromatu. Įmonės pasididžiavimas – šaltai rūkyti produktai, primenantys TIKRUS kaimiškus mėsos gaminius.

Įmonė ir jos darbuotojai – viena didelė šeima.

Kiekvienas darbuotojas įmonei yra labai svarbus, nes tai dalis grandinės, be kurios neįsivaizduojamas galutinis rezultatas. Nuo įmonės įkūrimo darbuotojų skaičius proporcingai didėjo. Šiandien mūsų šeimai priklauso 175 specialistai, kurių atsidavimas, kvalifikacija, ilgas ir kruopštus darbas – galutinės produkto kokybės garantas.

Įmonės istorija.

Joniškio kraštas nuo seno garsėja mėsos perdirbimo tradicijomis. Būtent čia yra įsikūręs ŽŪB „Delikatesas“ – viena iš seniausių mėsos perdirbimo įmonių Šiaurės Lietuvoje. Mėsos perdirbimo cechas rašytiniuose dokumentuose Joniškyje minimas jau nuo 1937 m. Įmonės pavadinimas keitėsi, tačiau pagrindinė veikla išliko ta pati.

Scroll to Top