Gruodžio 17 d. 24-ą kartą buvo skelbiami Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” 2020 nugalėtojai.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.

Apdovanojimams buvo nominuotos 76 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 24-ių šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir kasmet išlaikė maisto pramonės įmonės – sulaukta 43 paraiškų.

Įvairioms pramonės ir verslo šakoms atstovaujanti ekspertų komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, skyrė 51 aukso ir 10 sidabro medalių. Pasak LPK prezidento Vidmanto Janulevičiaus, įmonių pasiekimai Lietuvoje ir pasaulyje net ir tokiu sudėtingu laikotarpiu rodo, kad iššūkius galėsime įveikti naudodamiesi savo inovatyvumu.

Lietuvos metų gaminys” 2020 ir ŽŪB „Delikatesas“ pelnė, net du medalius:

Aukso medalis – SKONIO KALVĖ kiaulienos kapotinė dešra,

Sidabro medalis – SKONIO KALVĖ kiaulienos išpjova, šaltai rūkyta.

Joniškio „Delikatesas“ ieškodamas naujovių, pasitelkęs technologijas, žmogaus fantaziją – atveria didiems skoniams erdves. Čia ne tik neįkainojamas rankų darbas bet ir minties galia ypač svarbi.

Tegul niekad nenutyla Skonių kalvės priekalo garsas, nes čia kalamas” Skonių skonis!

SKONIO KALVĖ – gurmanų namams!

Scroll to Top