Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferencijoje – apdovanojimas Delikatesui!

Drąsios inovacijos, sparčiai augantys pardavimai ir ambicingi planai – išskirtiniai geriausių Lietuvos gamintojų ir tiekėjų bruožai. Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ inicijuotoje Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferencijoje Vilniuje trečiadienį apdovanotos penkios įmonės, kurios per paskutinius 12 mėnesių demonstravo įspūdingą proveržį ir augimą, pirkėjams siūlė pažangias naujoves ir didino lietuviškos produkcijos įvairovę.

Veržliausias ir išradingiausias įmones išrinko „Maximos“ komercijos padalinio ekspertų komisija, išnagrinėjusi pardavimų duomenis per paskutinius 12 mėnesių. Buvo vertinami tie pardavimų rezultatai, tiek ir tiekėjų pastangos, siūlant pirkėjams naujus produktus.

ŽŪB Delikatesas komercijos direktorė Skaidra Užkurienė (centre) priima apdovanojimą

Titulas „Metų debiutas 2019“ atiteko Joniškio rajono žemės ūkio bendrovei „Delikatesas“, kuri pernai sėkmingai įžengė į prekybos tinklą „Maxima“ ir sulaukė didžiausio pirkėjų dėmesio, o iš visų naujokų jos siūloma produkcija generavo didžiausią apyvartą. „Net ir maži gamintojai gali būti sėkmingi, pastebėti pirkėjų ir augti kartu bendradarbiaujant“, – pažymėjo K.Meidė, „Maximos“ generalinė direktorė

Dėkojame pirkėjams ir džiaugiamės, jog vis daugiau vartotojų atranda „Delikateso“ skonius!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top