Pristatome Bajorišką vytintą dešrą – „Lietuvos metų gaminio 2018“ sidabro medalio laimėtoją!

Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ sidabro medalio apdavanota Bajoriška vytinta dešra – vienas iš ŽŪB „Delikatesas“ pasididžiavimų!

Drąsiai pristatydami Jums vieną iš produktų linijos gaminį – Bajorišką vytintą dešrą – pažadame, kad gausite puikaus skonio, aromato ir išvaizdos gaminį. Visas procesas – nuo žaliavų pirkimo iki finalinio produkto yra kruopščiai tikrinamas ir atliekamas laikantis aukščiausių standartų. Visa tai garantuoja, kad mūsų klientas mėgautųsi nepriekaištingu, išieškotas skoniu. Nuo senų senovės lietuvių didikai ir bajorai garsėjo savo vaišingumu, jų šventiniai stalai – valgių ir patiekalų gausa. Švenčių metu jie stengdavosi ir sau, ir šeimynai surengti kuo turtingesnę puotą, pasižyminčią kumpių, dešrų gausa.

Norėdami pateisinti šį vardą, nepamirštame savo kilmę ir neapleidžiame tradicijų ir nuolatos ieškome naujovių, jas diegiame, tobuliname receptus ir kuriame. Kadangi mus žavi aromatų pasaulis, todėl individualų ir originalų skonį ieškome tradiciniuose mūsų krašto ir visos Lietuvos receptuose bei gamybos technologijose. Be krupščiai gamybai naudojamos šviežios nešaldytos žaliavos, naturalių priedų, šįkart naudojame žaliejį pipirą, kuriame gausu naudingųjų medžiagų. Šių pipirų skonis, lyginant su baltaisiais ir juodaisiais, pats švelniausias. Tai gaivus, vaisinio, citrusinio aromato pipiras, su švelniu, pipirams būdingu, tačiau švelnesniu aštrumu. Šis gražuolis, ypač išryškėja mėsos struktūroje, priduodamas gaminiui pridėtinę vertę, suteikiantis subtilų, išreikštą skonį pasiektą be kompromisų laikantis sau išsikeltų aukštų standartų, kurių nusipelno ir tikisi kiekvienas vartotojas.

Bajoriška vytinta dešra

Tad, tapkime bajorais ir pasimėgaukime nauju Delikateso gamybos meistrų kuriniu..

Pakuotės dizainas atliepia šiuolaikinio baltiškojo dizaino stilistiką, įkomponuodamas sumodernintus tradicinius Lietuvos liaudies kultūros/grafikos elementus.

Tikslas: suformuoti artimą ir aktualų lietuvišką tapatybę atspindintį prekės ženklą. didesniam skubančių miesto žmonių pasimėgavimui net ir trumpiausiomis jų užkandžiavimo akimirkomis.

Mūsų įmonės ilgamečio pavadinimo – DELIKATESAS – natūraliai keliamos (ir nuo įmonės susikūrimo rinkai pagrįstos) asociacijos su pasimėgavimui skirtais, ypatingo skonio produktais, kurie dabar atranda savo vietą produktų linijoje – DELIKATESINĖ

Šiuolaikinis gyvenimas mieste yra neatskiriamas nuo vis stiprėjančios konkurencijos.

Vienintelis efektyvus vartotojo atsakas, norint neatsilikti ir būti konkurencingu – intensyvus gyvenimo ritmas ir nuolatinis buvimas užsiėmusiu – t.y., nuolatinis „sukimasis rate“.

Tai yra žmonės, nuolatos ieškantys tiek patogių savo gyvenimo efektyvinimo būdų, tiek prasmingų momentų savęs pamaloninimui – galimybių pasimėgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top