Naujienos

Parodos “Rinkis prekę lietuvišką 2017” AUKSO MEDALIS „Virtai - rūkytai kaimiško dūmo Krivio šoninei“


2017 m. rugsėjo 29–spalio 1 d. „Žalgirio“ arenoje vyko 9-oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kurioje jau 3 kartą dalyvavo ir ŽŪB „Delikatesas”. Šių metų parodoje, profesionalų vertintojų komanda pačiu aukščiausiu balu, t.y Aukso medaliu, įvertino 2017 metais rinkai pristatytą naujieną – „Krivio šoninę virtą rūkytą kaimiško dūmo“.

2016 Metų gaminio apdovanojimas - Kaimiško dūmo kumpiui
Jau 20 kartą iš eilės Lietuvos pramonininkų konfederacija rengė konkursą „Lietuvos metų gaminys“. Aukso ir sidabro medalius pelniusių produktų ir paslaugų įmonių vadovams apdovanojimus įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis ir ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Didžiuojamės, kad ŽŪB „Delikatesas“ gaminamas „Kaimiško dūmo kumpis“, 2016 metais atititiko visus keliamus aukščiausius reikalavimus bei apdovanotas Aukso medaliu.

Šis gaminys sukurtas, studijuojant geriausių meistrų patirtis, rūkomas natūraliomis juodalksnio pjuvenomis. Unikalaus skonio ir aromato kumpis sukurtas pagal tradicinę senovės lietuvių receptūrą, greitai surado savo vartotoją. ŽŪB „Delikatesas“ didžiuojasi savo produktu, nes kokybiška žaliava ir rūpestingas darbas nuo gamybos pradžios iki estetiškai patrauklios pakuotės užtikrina prekės vertingumą.

Pakartotinas „Ekstra“ pieniškų dešrelių apdovanojimas tarptautinėje parodoje „Agrobalt 2016”

Paroda „Agrobalt“ yra reikšmingiausia ir didžiausia Baltijos regione tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda. Labai malonu, kad ir šioje parodoje, aukščiausios rūšies Virtos „Ekstra“ pieniškos dešrelės buvo įvertintos geriausių maisto pramonės profesionalų bei parodos lankytojų. Šis gaminys, buvo įvertintas parodos Aukso medaliu.

Išskirtinė sėkmė parodoje „BAF 2015”
Tradiciškai 2015 metų lapkritis tapo gurmaniškų atradimų mėnesiu. Vilniečiai ir miesto svečiai buvo pakviesti į „skaniausią“ metų renginį - Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF. Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – maisto kultūros šventė ir verslo įvykis, skirtas „gero“ maisto idėjai bei mitybos kultūrai puoselėti. Parodoje „BAF 2015“ ŽŪB „Delikatesas“ pristatė gaminius pirmą kartą ir produkcija sulaukė pačių geriausių atsiliepimų degustacijų metu. Net 3 gaminiai buvo įvertinti Aukso Medaliais, t.y.:

Vytinta Kapotinė dešra - puikus pasirinkimas turintiems netradicinį ir gurmanišką skonį. Tai ilgai brandinta, stambaus malimo dešra. Jos gamybai naudojama net 65% aukščiausios kokybės kiaulienos kumpinės, o išvaizdos išskirtinumą šiam gaminiui suteikia kubeliais kapoti lašiniai. Visas šias detales apjungia alksnio dūmas, suteikiantis naujų, sodrių atspalvių, kurie pateisins net ir paties išrankiausio gurmano lūkesčius.

Vytinta Skilandinė dešra – tai tradicinio, švelnaus skonio dešra, kurios sudėtyje puikuojasi tik lietuviška, aukščiausios kokybės kiauliena bei naturalūs prieskoniai. Tai tikras rankų darbo šedevras, išsiskiriantis maloniu, išskirtiniu kvapu, kurį produktui suteikia natūralaus alsnio dūmas.

Virtos „Ekstra“ pieniškos dešrelės jau yra pelniusios daugybės vartotojų pripažinimą. Dešrelių gamybai įmonė naudoja tik aukščiausios rūšies, kruopščiai atrinktą lietuvišką žaliavą, dedami kruopščiai atrinkti prieskoniai bei priedai, švelniai parūkoma alksnio dūmu, verdama vandens garais, ko pasekoje gaunamas išties puikaus skonio produktas. Virtų Ekstra pieniškų dešrelių gamybai nenaudojamas aromato ar skonio stipriklis E621.
Spalio 2-4 dienomis Kauno Žalgirio arenoje jau septintą kartą vyko Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2015“.

Šiais metais parodoje savo naujausią produkciją Lietuvos ir užsienio lankytojams pristatė 150 gamintojų ir paslaugų teikėjų, tame tarpe ir ŽŪB “Delikatesas”. Šios parodos vykdomam novatoriškiausios prekės konkursui, buvo pristatyta Vytinta dešra „Kitokia“, kuri apdovanota parodos aukso medaliu.

Produkto novatoriškumą pabrėžia keletas išskirtinių savybių:

  • reta trikampė forma, kuriai išgauti, įmonėje naudojamas specialus presas; ji buvo užpatentuota tik mūsų įmonės gaminamam produktui Lietuvoje (Europos Sąjungoje);
  • aukščiausios rūšies, kruopščiai atrinkta žaliava naudojama tik atvėsinta, o ne šaldyta, tai užtikrina skonio stabilumą. Gaminio sudėtyje yra lietuviškos kilmės natūrali pomidorų pasta;
  • gaminys yra brandintas 12 savaičių, todėl galutinis produktas yra tvirtos formos, konsistencijos. Šį gaminį yra pamėgusios įvairios vyninės, gėrimų degustacijų organizatoriai, nes jis puikiai tinka kaip užkandis įvairioms progoms.

ŽŪB “DELIKATESAS“ konkurencingumo didinimas Vakarų Europoje ir NVS rinkose

2015 m. rugsėjo 24 d. ŽŪB „Delikatesas“ baigė įgyvendinti projektą pavadinimu “ŽŪB “DELIKATESAS“ konkurencingumo didinimas Vakarų Europoje ir NVS rinkose”, iš dalies finansuotą Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis pagal priemonę „Naujos galimybės“. Įmonė į projekto įgyvendinimą pagal finansavimo sutartį turėjo investuoti iki 16.417,05 EUR nuosavų lėšų (neįskaitant PVM), o paramos suma turėjo siekti 24.625,58 EUR. Bendra 19 mėn. trukmės projekto vertė pagal sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūrą sudarė 41.042,63 EUR.

Projekto įgyvendinimo metu įmonė sudalyvavo tarptautinėse parodose Rusijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje ir Latvijoje. Dalyvaudama parodose ŽŪB „Delikatesas“ pristatė savo produkciją ir paslaugas, išplatino projekto metu parengtą rinkodaros medžiagos komplektą, kurio dėka buvo plačiau skleidžiama informacija apie įmonės veiklą ir ieškoma potencialių klientų bei tarptautinėse rinkose didintas įmonės žinomumas.

Tikimasi, kad aktyvus dalyvavimas tarptautinėse parodose dar labiau sustiprins įmonės esamas rinkos pozicijas, padidins esamų užsakymų skaičių, išplės verslo bendradarbiavimo galimybes tikslinėse užsienio rinkose.

Didžiuodamasis profesionalių technologų darbu bei gebėjimą atsižvelgti į vartotojų bei rinkos poreikius ŽŪB "Delikatesas” pristato naujieną: gaminių su Elniena liniją visai šeimai, kurią sudaro Virtos Elnienos dešrelės, Virta Elnienos dešra bei Šalto rūkymo Elnienos dešra.

Laukiniai gyvūnai yra judresni, daugiau bėgioja, tad jų mėsa ne tokia kaloringa ir riebi kaip naminių gyvūnų, tačiau nepaprastai skani ir maistinga. Joje mažiau cholesterolio, gausu vitaminų ir žymiai daugiau baltymų. Žvėrienos skonis – specifinis ir ryškus, spalva – tamsi, tekstūra – tvirta.

Parodoje „Agrobalt 2014“ Šalto rūkymo Elnienos dešra įvertinta aukščiausiu apdovanojimu – aukso medaliu.Vasario 10-14 dienomis kompanija „Delikatesas“ dalyvavo tarptautinėje maisto pramonės, gėrimų bei žaliavos gamybai parodoje „Prodexpo 2014“ Maskvoje.Paroda rengiama jau 21-ąjį kartą.

Dalyvavimas parodoje yra dalinai finansuojamas ES remiamo projekto „Konkurencingumo didinimas Vakarų Europos ir NVS rinkose“ lėšomis. Parodos metu buvo vykdomi susitikimai su esamais Rusijos, Baltarusijos partneriais bei Europos šalių pirkėjais, buvo aptartas praėjusių metų bendradarbiavimas,sekančių metų prognozės, pristatyti nauji gaminiai, išdalinti įmonės katalogai. Su potencialiais klientais aptartos galimos bendradarbiavimo sąlygos, gamybos galimybės, apsikeista kontaktiniais duomenimis.


Tarptautinė maisto pramonės paroda “SIAL 2014”, Paryžius.


Spalio 19-23 dienomis Paryžiuje vyko kas dvejus metus organizuojama paroda SIAL 2014. SIAL - tai vienas didžiausių maisto pramonės prekybos sandorių renginių pasaulyje. Šiais metais parodoje dalyvavo beveik 6.000 įmonių iš 100 pasaulio šalių. Šiemet paroda buvo jubiliejinė, - ji surengta jau 50-tąjį kartą. Didžiuojamės, kad ŽŪB “Delikatesas” stendą aplankė, bei gaminama produkcija susidomėjo potencialūs klientai iš Lenkijos, Anglijos, Makedonijos, Graikijos, Vokietijos bei kitų šalių.

Dalyvavimas parodoje yra dalinai finansuojamas ES remiamo projekto „Konkurencingumo didinimas Vakarų Europos ir NVS rinkose“ lėšomis.