Atraskite „Delikateso“ delikatesus

​Jeigu mūsų paklaustumėte, ko reikia, norint pagaminti delikatesą, atsakytume taip: reikia suburti kvalifikuotus specialistus, naudoti aukščiausios kokybės produktus, reikia sukurti išskirtinius receptus ir nuosekliai laikytis gamybos proceso. Bet dar reikia ir „prieskonių“: ilgametės patirties, veiklos tradicijų ir svarbiausia – meilės savo darbui. Mes manome, kad reikia ne tiek ir daug, nes kai dirbi su meile, kai remiesi senomis, garbingomis tradicijomis ir darbą atlieki sąžiningai, laikydamasis profesinės etikos, aukščiausios kokybės rezultatą netrunki pasiekti.

​Aukščiausios kokybės mėsos produktų gamybos ŽŪB „Delikatesas“ – viena seniausių mėsos perdirbimo įmonių Šiaurės Lietuvoje. Joniškio kraštas, kur „Delikatesas“ įsikūręs, nuo seno garsėja mėsos perdirbimo tradicijomis: rašytiniuose šaltiniuose minima, kad mėsos perdirbimo cechas Joniškyje veikia nuo 1937 metų. Įmonės pavadinimas laikui bėgant keitėsi, tačiau pagrindinė veikla išliko ta pati. Dauguma mūsų asortimente esančių produktų gaminami pagal ilgai ir rūpestingai kurtas unikalias receptūras, kurias puoselėja ilgamečiai mūsų įmonės darbuotojai.

„Delikateso“ gaminių asortimentas itin gausus. Dauguma produktų gaminami iš aukštos kokybės nešaldytos žaliavos. Vartotojams siūlome įvairių gaminių ir iš įprastinių mėsos rūšių, ir iš retesnių, išskirtinių – elnienos, arklienos. Svarbus mūsų gaminių išskirtinumas – natūralūs prieskoniai ir priedai. Nededame jokių neleistinų priedų ir siekiame produktus gaminti tik su natūraliais priedais. Ilgus metus dirbdama kruopščiai ir kantriai, ŽŪB „Delikatesas“ pelnė daugybės vartotojų pripažinimą ir pasitikėjimą. Vertindami šį pasitikėjimą, ne tik gaminame, bet ir pakuojame bei ženkliname produkciją labai sąžiningai ir tiksliai: nurodome gaminio rūšį, sudėtį, naudojamų produktų kiekį procentais.

Didžiuodamiesi pristatome Jums „Delikateso“ gaminius. Jūs įsitikinsite, kad kiekvienas mūsų gaminys yra tikras rankų darbo šedevras, išsiskiriantis iš kitų mėsos produktų nepriekaištingai puikiu skoniu, kokybe, aromatu ir išvaizda. Mėgaukitės „Delikateso“ delikatesais.